Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Konkurs PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ.

Konkurs PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ.
 Uczennica klasy pierwszej naszego liceum Angelika WIŚNIEWSKA z powodzeniem wzięła udział w konkursie PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ organizowanym przez PWZS w Gorzowie Wielkopolskim i studentów Koła Naukowego PWSZ Creativ. Angelika najlepiej przeszła etap I w szkole i została zakwalifikowana do rozstrzygającego etapu II. 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnej edycji konkursu.

NASZE PASJE, ZAINTERESOWANIA I OSIĄGNIĘCIA.

NASZE PASJE, ZAINTERESOWANIA I OSIĄGNIĘCIA.
 Ania Brogowska, uczennica klasy II a gimnazjum nasza szkolna wolontariuszka  ma wiele pasji i zainteresowań. Aktywnie uczestniczy w zajęciach Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzowie. Bierze udział w licznych konkursach i zawodach sportowo-pożarniczych, organizowanych przez OSP. Oprócz tej pasji uczestniczy w działaniach gorzowskiej grupy motocyklowej MOTO TEAM Gorzów  i  bierze udział  w wielu działaniach charytatywnych, do których włącza się ta grupa. Ania bierze również udział w zawodach strzeleckich oraz konkursach plastycznych szkolnych i pozaszkolnych.
 Gratulujemy, życzymy wielu dalszych sukcesów
i rozwijania swoich pasji!
 

 

Zobacz zdjęcia w galerii

Sukcesy Anny Brogowskiej.

BOKSERSKIE SUKCESY ALEKSANDRA.

BOKSERSKIE SUKCESY ALEKSANDRA.
 Aleksander Wiśniewski, uczeń klasy I b gimnazjum uczęszcza na zajęcia klubu bokserskiego. W październiku 2015 r. brał udział
w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Boksie i zajął III miejsce.
Gratulujemy, życzymy wielu dalszych sukcesów
i rozwijania swoich pasji!
 

SUKCES W LUBUSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻOWEJ

SUKCES W LUBUSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻOWEJ
 W dniu 18.10.2014 r. w Sulęcinie odbył się FINAŁ  WOJEWÓDZKI w  Indywidualnych biegach przełajowych chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach tych startował uczeń naszego gimnazjum Dominik Wojciechowski  z klasy III B. W rywalizacji zajął II m-sce!!!
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
w zawodach ogólnopolskich!!!

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
 W dniu 24.09.2014 r. odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe w ramach Gorzowskiej Gimnazjady Młodzieży. Mistrzem Gorzowa w Biegach Przełajowych 2014 został Dominik Wojciechowski uczeń klasy III B !!! Miło nam poinformować, że ten sam uczeń zajął 15 miejsce w Mistrzostwach Polski w biegach średniodystansowych !!! Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze sportowej.

 

Zobacz zdjęcia w galerii

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

SPORTOWE SUKCESY ROKU

 Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja do podsumowania najlepszych osiągnięć sportowych w mijającym roku.

Reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w licznych imprezach sportowych, szkoła była również organizatorem wielu sportowych  przedsięwzięć i rozgrywek.

A oto najważniejsze z naszych sportowych sukcesów:

Udział w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży

WOJCIECH MICHALAK - 1 miejsce w biegu na 60 m, 2 miejsce w skoku w dal. Udział w Wojewódzkim Finale Indywidualnych Zawodów LA w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.

WOJCIECH ROŻEWSKI - rzut oszczepem 1 miejsce

DOMINIK WOJCIECHOWSKI - bieg na 300 m

PATRYK SZYDŁOWSKI - 1 miejsce w pchnięciu kulą. Udział w Wojewódzkim Finale Indywidualnych Zawodów LA w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży ( 5 miejsce)

MARTA KWILECKA - 2 miejsce w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego

PATRYK KUREK 2 miejsce w strzelaniu z pistoletu w lidze strzeleckiej

NASZA UCZENNICA OTRZYMAŁA STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW data dodania: 2013/12/06

 W dniu 04.12.2013 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wlkp. zostały rozdane uczniom lubuskich szkół ponadgimnazjalnych stypendia Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej na rok szkolny 2013/2014. Uczennica naszej szkoły Magdalena Nowak z klasy II LO otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższą średnią w szkole, którą uzyskała na koniec roku szkolnego 2012/2013.

Zobacz zdjęcia w galerii

NASZA UCZENNICA OTRZYMAŁA STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

PIOTR LISOWSKI GORZOWSKIM STYPENDYSTĄ ...

PIOTR LISOWSKI GORZOWSKIM STYPENDYSTĄ ...
 24 czerwca 2013 r. do filharmonii przyszło prawie 80 utalentowanych, wybitnych, młodych gorzowian. Wśród nich był uczeń naszej szkoły, kl. VI: Laureat  konkursu przedmiotowego z języka polskiego – Piotr Lisowski. Skromny chłopiec, skryty, wrażliwy, o wielkim intelekcie i niesamowitej ambicji. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, co udowodnił stając na scenie Filharmonii Gorzowskiej. Miasto nagradza najzdolniejszych stypendiami, a taki właśnie jest Piotr.
Uczeń Szkoły Podstawowej nr 16 odebrał z rąk Prezydenta Miasta Tadeusza Jędrzejczaka dyplom i gratulacje.
 

Zobacz zdjęcia w galerii

PIOTR LISOWSKI STYPENDYSTA

WRĘCZENIA DYPLOMÓW STYPENDYSTOM PREZESA RADY MINISTRÓW. WRĘCZENIA DYPLOMÓW STYPENDYSTOM PREZESA RADY MINISTRÓW

WRĘCZENIA DYPLOMÓW STYPENDYSTOM PREZESA RADY MINISTRÓW. WRĘCZENIA DYPLOMÓW STYPENDYSTOM PREZESA RADY MINISTRÓW
 17 listopada 2010r. w Auli Biblioteki Wojewódzkiej i Miejskiej w Gorzowie Wlkp. Wicewojewoda Lubuski Jan Świrepo i Lubuski Kurator Oświaty Roman Sondej w imieniu Premiera Donalda Tuska wręczyli dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Podczas spotkania wręczono ponadto ośmiorgu uczniom Stypendium Ministra Edukacji Narodowej. 
Z naszego liceum Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała DARIA WROCŁAWSKA, natomiast Stypendium Ministra Edukacji Narodowej otrzymał PATRYK KOLASIŃSKI
Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.Na rok szkolny 2010/2011 w województwie lubuskim stypendia otrzymało 113 uczniów. Stypendium Ministra Edukacji Narodowej mogą otrzymać zwycięzcy olimpiad międzynarodowych, laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad lub konkursów na pracę naukową oraz uczniowie realizujący indywidualny tok nauki i uzyskujący najwyższe wyniki, bądź realizujący indywidualny tok studiów. Przepisy przewidują także przyznawanie stypendium za bardzo dobre wyniki we współzawodnictwie sportowym na szczeblu krajowym lub międzynarodowym. W województwie lubuskim Stypendia Ministra Edukacji Narodowej przyznano 12 uczniom i absolwentom szkół średnich ( w tym 4 za wybitne osiągnięcia sportowe).
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...